Nasza społeczność liczy już

215 użytkowników!


Nasza misja


GenBiz stworzone zostało z myślą o zebraniu największej polskiej społeczności młodych i ambitnych ludzi. Z własnych doświadczeń wiemy, że dotychczas w Polsce brakowało takiej inicjatywy, dlatego tworzymy przestrzeń, gdzie młode osoby mogą poznawać podobnie myślące jednostki, rozwijać i uczyć się.


Budowa społeczności

Tworzymy przestrzeń, gdzie młodzi ambitni ludzie mogą poznawać siebie nawzajem, nawiązywać współpracę i wymieniać wiedzą oraz doświadczeniem.

Edukacja

Chcemy, aby każdy każdy uczestnik naszej społeczności mógł stale się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Dlatego też dostarczamy przystępne treści edukacyjne, publikujemy posty oraz inspirujące filmy, dostępne na naszych mediach społecznościowych.

Networking

Wierzymy, że jednym z fundamentów rozwoju osobistego i biznesu są wartościowe znajomości. Organizujemy specjalne wydarzenia, które skupiają się na budowaniu trwałych biznesowych i przyjacielskich relacji.

Organizacja eventów

Organizowane przez nas wydarzania z udziałem doświadczonych przedsiębiorców oraz prelegentów nie tylko dają Wam szansę na zdobycie wiedzy oraz rozmowę z ekspertami, ale również umożliwiają poznanie wielu osób o podobnych aspiracjach.

Połączenie międzypokoleniowe

Wierzymy, że najlepiej uczyć się prosto od doświadczonych osób. Dlatego chcemy zachęcić starszych i bardziej doświadczonych przedsiębiorców do aktywnego udziału w naszej społeczności. Widzimy w tym cenne źródło wiedzy i inspiracji, które przyczyni się do rozwoju obydwu stron.